İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Kocaeli Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü

AFAD BÖLGE TOPLANTISI İFTARLA BİRLİKTE İCRA EDİLDİ. 07 Haziran 2018

AFAD Başkanlığının bölgesel değerlendirme toplantıları kapsamında Marmara Bölgesi AFAD İl Müdürleri ve Şube Müdürleri toplantısı hafta sonu Bursa’da iftar programıyla gerçekleştirildi.

Bursa AFAD İl Müdürlüğümün ev sahipliğinde icra edilen iftar programı ve istişare toplantısına İl Müdürümüz Salim Tekoğul, Yönetim Hizmetleri Şube Müdürümüz Cevat Özdemir, Müdahale Şube Müdürümüz Ümit Çiğdem, Eğitim Şube Müdürümüz Selim Biçer, Planlama ve Zarar Azaltma Şube Müdürümüz Canan Güçlü, İyileştirme Şube Müdürümüz Adem Süer katıldı.

Başkanlık yetkilileri ile taşra idarecilerini aynı ortamda buluşturan toplantılarda sorunlar, tespitler ve çözüm önerileri üzerinde duruldu. Bursa İl Müdürlüğünün tüm misafirlere kestane şekeri jesti sonrasında program hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Kocaeli AFAD İftarı…

Kocaeli İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü çalışanları da Sekapark Otel Tesislerinde iftarda bir araya geldi.

İl Müdürümüz Salim Tekoğul, Şube Müdürlerimiz ve diğer personellerin katıldığı iftarda Ramazan ayının manevi atmosferi birlikte yaşandı.

İftardan sonrası bir konuşma yapan İl Müdürümüz Salim Tekoğul, Ramazan ayının AFAD ailesi olarak kaynaşma ve dayanışma amaçlı bir araya gelmemize vesile olduğunu, iş ortamı ilişkilerinden soyutlanmış bir muhabbet ortamı çok değerli bulduklarını söyledi. Tekoğul, “Rahmet ve bereket ayı olan Ramazanda tesis edilecek gönül kardeşliğinin tüm dünyevi hasletlerin üzerinde olduğuna inanıyoruz. Son 10 gündür İlimizin 10 ilçesinde yaklaşık 700 den fazla vatandaşımızın etkilendiği sel afeti ve sonrasında gösterdiğiniz gayretli ve özverili çalışma dolayısıyla tüm personelimize teşekkür ediyorum. İlimizin ve ülkemizin böylesi afetlerle tekrar yüzleşmemesi için dua ediyor, Ramazan bayramınızı şimdiden kutluyorum. Katılımlarınız için de şükranlarımı arz ediyorum” dedi.